"Rizikós" bemutatkozás
2011.09.03. 15:18
Nowotny vagyok. Első bemutatkozó bejegyzésemben "Coppelius"-ról lenne szó, s az ő Risiko c. dalukról. Magát a videót a testvérem mutatta meg, azzal a mondattal, hogy: "Ezt muszáj látnod, mert nagyon steampunk!"
Ám legyen, gondoltam magamban, s nem is kellett csalódnom, hiszen már a…














.gif)
%20(1).jpg)



Molnár Ferenc Nixie órái
Dr. Leslie Aromo páros pendrive
Előkelő macskaságok

Kreatív DIY tippek uraknak
A steampunk illat nyomában
Szakrális modding
